ابزار وبمستر

گروه مهندسی سیماپردازش >> خبرها و رویدادها >> مشروح خبر

مشروح خبر

همکاري مشترکNETAVIS با شرکت VIVOTEK


همکاري مشترکNETAVIS با شرکت VIVOTEK

شرکت VIVOTEK ارائه دهنده سيستم هاي نظارت تصويري تحت شبکه در جهان اخيراً از همکاري هاي فناورانه با NETAVIS، پيشگام در ارائه تحليل هاي تصويري يکپارچه در نظارت تصويري تحت شبکه مبتني بر سرور ، خبر داده است

شرکت VIVOTEK ارائه دهنده سيستم هاي نظارت تصويري تحت شبکه در جهان اخيراً از همکاري هاي فناورانه با NETAVIS ، پيشگام در ارائه تحليل هاي تصويري يکپارچه در نظارت تصويري تحت شبکه مبتني بر سرور ، خبر داده است. اين همکاري با پلتفرم تصويري NETAVIS سبب توانمند شدن هرچه بيشتر راه حل شمارش افراد به صورت 3D جهت کاربردهاي امنيتي در خرده فروشي ها مي گردد.
 

 نرم افزار NETAVIS همچنين به عنوان يک شرکت شناخته شده پيشگام در ارائه نظارت تصويري مبتني بر سرور و تحليل هاي تصويري يکپارچه سابقه اي بالغ بر نصب بالاي 10.000 و فروش بيش از 100.000 لايسنس به مشتريان خود و نيز انجام پروژه هاي وسيعي بين 1 تا 15.000 دوربين را دارا مي باشد.
 

 نرم افزار NETAVIS به طور خاص جهت بصري سازي اطلاعات مرتبط با موضوعات تجاري از مبحث نظارت تصويري ، پردازش تصوير و ديگر منابع داده طراحي شده است . 
 

 در حال حاضر اطلاعات شمارشي ويوتک جهت راه حل شمارش افراد به صورت 3D با دوربين SC8131 انجام گرديده و مي تواند به صورت هوشمند در انبار داده بصري سازي گردد و کاربران مي توانند به سادگي اطلاعات را در هر زمان و مکاني مقايسه نمايند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر به این لینک مراجعه نمایید.