ابزار وبمستر

گروه مهندسی سیماپردازش >> خبرها و رویدادها >> مشروح خبر

مشروح خبر

کمپانی Genetec به همکاری خود با Hikvision پایان داد.


کمپانی Genetec به همکاری خود با Hikvision پایان داد

به گزارش دنیای حفاظت و به نقل از منابع رسمي، کمپانی کانادایی Genetec، یکی از برترین شرکتهای تولیدکننده نرم افزارهای نظارت تصویری اعلام کرد که دیگر برای محصولات کمپانی های Hikvision و یا Huawi خدمات پشتیبانی رایگان ارائه نخواهد کرد. این کمپانی همچنین نام Hikvision را از فهرست شرکت های دریافت کننده خدمات و پشتیبانی در سایت خود حذف کرده است.
کمپانی Genetec اعلام کرد که بر اساس نظرات مشتریان دولتی و شرکتی خاص، Hikvision و Huawi دارای محصولاتی پرخطر هستند و ریسک امنیتی در این سیستم ها بالا است. به تازگی زمزمه هایی در صنعت نظارت تصویری به وجود آمده مبنی بر اینکه کمپانی Hikvision دولتی است و احتمال نظارت مستقيم و نفوذ دولتی بر Hikvision می رود.
البته کاربران محصولات Hikvision همچنان می توانند با پرداخت هزینه، از نرم افزارهای Genetec استفاده کنند، اما این کمپانی کانادایی اعلام کرده که هیچ مسئولیتی در برابر نفوذ بر تصاوير و اطلاعات و حملات سایبری احتمالی از سوی سازمانهای وابسته به دولت چین نخواهد داشت. کمپانی Genetec ابراز داشته که در راستای افزایش اطمینان و کارکرد امن نرم افزارش برای تصاویر و اطلاعات مشتریان خود به این اقدام مبادرت کرده است.

http://telegram.me/simapardazeshcompany